Witaj,

Mam na imię Tomek i od zawsze byłem bardzo chudy. To mój pierwszy wpis, a zatem kilka słów ode mnie o tym co ma być tematem przewodnim i do kogo kieruję JakZdrowoPrzytyc.pl
Zgodnie ze statystyką w Polsce blisko 60% osób cierpi na nadwagę. To potężny i stale narastający problem zwłaszcza wśród najmłodszych.

Co jednak mają zrobić osoby, które są bardzo, ale to bardzo szczupłe?

O nich statystyki mówią niewiele. I choć z pewnością procentowo jest ich o wiele mniej niż tych uważanych powszechnie za otyłe, to czy oznacza to, że problem niedowagi jest nieistotny?

Większość z nas ma w swoim otoczeniu osoby, które choć jedzą „za trzech” to wyglądają jak szczypiorek. Dla wielu z nich nie jest to sytuacja komfortowa.
Jestem pewien, że duża część z nich chciałaby przytyć, ale brakuje im wiedzy, motywacji, konsekwencji, inspiracji.
W pojedynkę jest zwykle o wiele trudniej o zmianę niż wspólnie z osobami z podobnym problemem.
Do takich właśnie osób kieruję ten blog. Moim celem jest dotrzeć do tych, którzy chcą przybrać nieco na wadze z różnych względów.
Dla kobiet może to być chęć nabrania kobiecych krągłości, dla mężczyzn złapanie nieco ciała, aby móc popracować nad nim na siłowni.
Jestem przekonany, że powodów do przybrania na wadze jest sporo. Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną swoimi.
Na łamach bloga będę dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą, przepisami na zdrowe, kaloryczne posiłki (tak tak, my chudzi nie musimy choć liczyć kalorii).

A zatem,
jeśli jesteś chuda/chudy i chcesz to zmienić w zdrowy sposób, odwiedzaj JakZdrowoPrzytyc.pl i obserwuj na Instagram @jakzdrowoprzytyc